مهاجرت از طریق خرید ملک یکی از روش‌های محبوب برای کسانی است که به دنبال شروع یک زندگی جدید و پایدار در کشور دیگری هستند. خرید ملک نه تنها به شما امکان می‌دهد تا از مزایای مالی ملک‌داری بهره‌مند شوید، بلکه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و با استفاده از مزایای مربوط به مهاجرت، اقامت دائم در کشور مورد نظر خود را بدست آورید.  ما در مجموعه ویزا آتلانتیس با شما در مهم ترین و پیچیده‌ترین مراحل مرتبط با مهاجرت از طریق خرید ملک، قدم به قدم همراه هستیم. تا با اطلاعات و راهنمایی‌های ارائه شده، با اطمینان و آسودگی خاطرهرچه بیشتر در کمترین زمان ممکن در مسیر موفقیت در مهاجرت پیش بروید.

از جمله مراحل پیش رو در مسیر مهاجرت از طریق خرید ملک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی قوانین و مقررات

اولین گام برای مهاجرت از طریق خرید ملک، بررسی قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستغلات در کشور مورد نظر شما است. هر کشور دارای مقررات خاصی است که باید رعایت شود.

انتخاب منطقه و ملک

شما باید منطقه مورد نظر خود را برای خرید ملک انتخاب کرده و پس از آن، به دنبال ملک مناسبی برای خرید باشید.

انجام معامله و تأمین منابع مالی

پس از انتخاب ملک، باید معامله را انجام دهید و همچنین باید از تأمین منابع مالی برای پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید ملک مطمئن شوید.

اخذ مدارک لازم

پس از انجام معامله، شما باید مدارک لازم برای ثبت ملک به نام خود در کشور مورد نظر خود را تهیه کنید.

ثبت ملک و درخواست اقامت

پس از اخذ ملک به نام خود، می‌توانید برای اخذ ویزای اقامت در کشور مورد نظر درخواست دهید و اقامت دائم خود را تضمین نمایید.

با محول کردن این مراحل به مشاورین مجرب ما در مجموعه ویزا آتلانتیس و استفاده از راهنمایی‌های ارائه شده، می‌توانید به راحتی و با موفقیت از طریق خرید ملک، مهاجرت خود را نهایی کرده و به یک زندگی جدید و پایدار در کشور مقصد دست یابید.