سوالات متداول

آیا استفاده از وکیل مهاجرت به پرونده مهاجرتی من سرعت می بخشد؟

بله و خیر. فقط به دلیل ارسال پرونده ای توسط وکیل مهاجرت باعث نمی شود که اداره مهاجرت آن پرونده را قبل از پرونده هایی که بدون وکیل ارسال شده است بررسی نماید، ولی پرونده هایی که توسط شرکت های مهاجرتی با تجربه تهیه می شود به دلیل این که دقیقا مطابق با قوانین روز مهاجرت و بر اساس استاندارد های اداره مهاجرت کانادا می باشد، از هرگونه رد شدن پرونده و یا درخواست مدارک بیشتر و یا نامه نگاری های اضافه جلوگیری می نماید. این موارد باعث تسریع شدن پرونده می گردد. همچنین به دلیل اینکه کلیه مکاتبات با اداره مهاجرت کانادا و بلعکس از طریق دفتر ما در کانادا انجام می شود، امکان گم شدن نامه ها در اداره پست و یا دیر رسیدن نامه به فرد متقاضی به حداقل می رسد.گرچه شما می توانید با انتخاب شرکت مهاجرتی با تجربه و قابل اطمینان شانس قبولی خود را به مراتب افزایش داده و از پیشرفت کار خود مطمئن شوید.

تفاوت ویزای کار و اقامت دائم در چیست؟

ویزای کار به صورت موقت بوده و افرادی که با واسطه ویزای کار در کانادا زندگی می کنند نمی توانند از امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار افراد مقیم کانادا قرار می گیرد استفاده نمایند. این امکانات رایگان شامل آموزش زبان، حقوق بیکاری، خدمات درمانی، خدمات بازنشستگی و … می باشد.

کارت اقامت دائم کانادا (PR Card) چیست؟

کارت اقامت دایم کانادا به مانند ویزای اقامت دائم می باشد. شما با دارا بودن این کارت اجازه زندگی، تحصیل و کار را دارا بوده و از تمام حقوق شهروندی کانادا بر خوردار می باشید. تنها تفاوت بین کارت اقامت دایم و کارت شهروندی (Citizenship Card) کانادا در این است که، شهروندان کانادا می توانند پاسپورت کانادایی دریافت کرده و در انخابات کانادا شرکت کنند. افراد مقیم دایم کانادا پس از ۳ سال زندگی در کانادا می توانند برای کارت شهروندی اقدام نمایند.

پاسخ سوال خود را نیافتید؟

با ما در ارتباط باشید

مشاوره کاملا رایگان