اخذ اقامت با تمکن مالی در فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی همراه با خانواده ، راه مناسب و آسانی برای اخذ شهروندی فرانسه بوده و دریافت پاسپورت فرانسه پس از 5 سال و با شرط یادگیری زبان فرانسوی امکان‌پذیر است.

هزینه‌ها بسته به شرایط و تعداد هر خانواده، متغیر است ولیکن حداقل تمکن مالی مورد نیاز، مبلغ 1 میلیارد تومان می‌باشد.

فرانسه جو کشورهای پیشرفته است. خیلی از شما دوست دارید که در فرانسه زندگی کنید و اگر بتوانید اثبات کنید که از لحاظ مالی تمکن دارید، مهاجرتتان خیلی راحت تر خواهد بود. اگر جزو افراد سرمایه‌دار هستید، بدانید که این کشور به شما اجازه ورود می‌دهد. البته این روش هم شرایط و قوانین خودش را دارد اما به هر حال اگر به دنبال آگاهی از اطلاعات و قوانین مهاجرت به فرانسه از طریق اثبات تمکن مالی هستید، این مقاله را از دست ندهید، زیرا برایتان توضیح خواهیم داد که دقیقا باید چه کار کنید و چه روش هایی را در پیش بگیرید. پس با ما همراه باشید.

منظور از تمکن مالی چیست؟

قبل از اینکه راجع به مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی صحبت کنیم، ابتدا باید تعریف دقیقی از آن ارائه دهیم تا مسئله برایتان روشن تر شود. اقامت از طریق تمکن مالی روشی است که اثبات می کند شما به اندازه کافی قدرت این را دارید تا هزینه های زندگی خود را پرداخت کنید و این یعنی منبع درامد خوبی دارید و میتوانید فرزندان و خودتان را ساپورت کنید و نیاز به حمایت مالی کشور مقصد ندارید اما اینکه چگونه باید این کار را انجام دهید، در کشورهای مختلف متفاوت است که در این مقاله تصمیم گرفتم راجع به فرانسه با شما صحبت کنیم.

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

بیشتر بخوانید : راه های آسان مهاجرت به فرانسه

چگونه باید این روشِ مهاجرتی را در پیش گرفت؟

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی یک راه بسیار عالی است. در واقع این یک روش خود حمایتی محسوب می‌ شود که خیلی‌ها آن را انتخاب می ‌کنند. برای افرادی مناسب است که سرمایه خوبی دارند و در نتیجه اینگونه می توان در کشوری مانند فرانسه اقامت بلند مدت داشت. اگر شما هم بتوانید این ویزا را کسب کنید  نه تنها می توانید اقامت بگیرید؛ بلکه حق رانندگی، اخذ گواهینامه، دریافت وام و سفر به کشورهای مختلف را هم دارید. فقط باید گواهی داشته باشید که اثبات کند سرمایه شما برای زندگی در این کشور با توجه به تعداد اعضای خانواده تان کفایت می کند. معمولا برای کشورهای مختلف از جمله فرانسه مبلغ و سرمایه اصلی را 40 هزار یورو در نظر می‌ گیرند که این سرمایه برای همسر 20 هزار یورو و برای هریک از فرزندان 10 هزار یورو در نظر گرفته می شود.‌ اگر با توجه به ارقامی که گفتیم تمکن مالی دارید و سرمایه دار هستید، می توانید برای این نوع مهاجرت اقدام کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

مهاجرت به فرانسه از این طریق چه مزایایی دارد؟

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی مزایای زیادی دارد. فرانسه کشور پیشرفته ای است و اگر بتوانید از طریق سرمایه وارد این کشور شوید، مزایای زیادی شامل حالتان می شود که مهمترین آن ها شامل موارد زیر است:

  • اقامت می گیرید، اجازه سفر در ناحیه شینگن را دارید، دسترسی به کشورهای قاره اروپا برایتان راحت است و میتوانید هر زمان از سال که تصمیم گرفتید، به راحتی سفر کنید؛ دقیقا مانند زمانی که در کشور خودتان هستید.
  • این امکان برای شما وجود دارد که خانواده و فرزندان را با خودتان همراه کنید که آنها هم در این کشور شرایط خوبی خواهند داشت؛ البته به شرطی اثبات کنید تمکن مالی برای پرداخت هزینه آنها را نیز دارید.
  • همچنین امکان پذیرش شهروندی فرانسه هم برایتان وجود دارد.
  • در این روش یعنی مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی نیاز به مدرک زبان ندارید که این کارتان را خیلی راحت تر می کند. فقط کافی است که سطح پایه زبان فرانسوی را بلد باشید، یعنی اعداد و حروف را بشناسید و بتوانید خودتان را معرفی کنید، آدرس بپرسید و خرید کنید. در چنین حالتی فرانسه اجازه می دهد که وارد این کشور شوید و از مزایایش بهره مند شوید.

کلام اخر

با تمام اطلاعاتی که از این مقاله به دست آوردید؛  متوجه شدید که مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی امکان پذیر است و می تواند یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه‌داران باشد. شما هم‌ اگر احساس می کنید که سرمایه کافی را دارید، می توانید هزینه زندگی خودتان و فرزندان تان را تامین کنید، حتما به فکر مهاجرت از طریق این روش باشید. این روش برای افرادی مناسب است که کاملا ثروتمند محسوب می‌ شوند و می‌ توانند رفاه بیشتر در کشورهای پیشرفته ای مانند فرانسه را تجربه کنند. پس اگر جزو این دسته از افراد هستید، درنگ نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاوران ما در سایت ویزا آتلانتیس تماس حاصل نمایید.

 

منبع : www.immigration-residency.eu